ΚΛΑΣΗ 2000 κ.ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
Α/Α Νο ΤΕΑΜ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 10 Σ.Μ.Α.Κ. ΔΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α/8 RENAULT CLIO ΜΑΧΙ 4:39.20 4:44.51
9:23.71
2 7 Σ.Μ.Α.Κ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε/12 RENAULT 5 GT TURBO 4:49.11 4:47.51
9:36.62
3 3 Σ.Μ.Α.Κ. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε/12 OPEL ASCONA 400 4:51.20 4:50.90
9:42.10
4 2
ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ε/12 FORD ESCORT COSWORTH 5:01.48 4:45.52
9:47.00
5 6 Α.Ο.Θ. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α/8 SEAT IBIZA 1800 20V TURBO 5:12.66 4:53.89
10:06.55
6 5 ΕΛΕΤΑ SPORT ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε/12 LANCIA DELTA INTEGRALLE 5:23.45 5:07.32
10:30.77
7 1 Λ.Α.Β. ΚΡΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε/12 FORD ESCORT COSWORTH 4:31.88 ΕΓΚΑΤ
ΕΓΚΑΤ






















ΚΛΑΣΗ 1601 - 2000 κ.ε.
Α/Α Νο ΤΕΑΜ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 9
"ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε/11 VW GOLF 4:28.36 4:26.55
8:54.91
2 11 Ο.Φ.Α.Κ. ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε/11 PEUGEOT 309 GTI 4:35.56 4:32.89
9:08.45
3 12
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΜΠΟΖΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε/11 VW GOLF 4:42.26 4:34.58
9:16.84
4 18
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε/11 PEUGEOT 205 4:43.08 4:39.69
9:22.77
5 16 Ο.Φ.Α.Α. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΚΗΣ ΡΟΥΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Ν/3 RENAULT CLIO WILLIAMS 4:43.58 4:41.93
9:25.51
6 22 Σ.Μ.Α.Κ. ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΜΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ Α/7 RENAULT CLIO 4:38.96 4:47.21
9:26.17
7 15 Σ.Μ.Α.Κ. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ N/3 RENAULT CLIO WILLIAMS 4:46.20 4:45.59
9:31.79
8 14 Σ.Μ.Α.Κ. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/11 DAIHATSU CHARADE TURBO 4:47.75 4:45.20
9:32.95
9 19 Α.Ο.Θ. ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε/11 OPEL KADETT GSI 4:51.39 4:51.71
9:43.10
10 21 Α.Ο.Θ. ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/7 SEAT IBIZA GTI 5:10.40 5:02.62
10:13.02
11 17 Α.Ο.Θ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/7 SEAT IBIZA GTI 2.0 16V ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ
12 20 Λ.Α.Β. ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε/11 OPEL MANTA ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ






















ΚΛΑΣΗ 1401-1600 κ.ε.
Α/Α Νο ΤΕΑΜ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 23 Σ.Μ.Α.Κ. ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 4:39.27 4:38.26
9:17.53
2 29 Λ.Α.Β. ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ Α/6 HONDA CIVIC VTI 4:44.06 4:38.48
9:22.54
3 25 Α.Ο.Θ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΔΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 4:49.92 4:44.27
9:34.19
4 28 Ο.Φ.Α.Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/6 CITROEN SAXO VTS 4:49.99 4:46.10
9:36.09
5 26 Λ.Α.Β. ΡΑΛΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε/10 HONDA CIVIC 4:47.98 4:48.52
9:36.50
6 27 Λ.Α.Μ.Σ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ A/6 PEUGEOT 106 S16 4:51.10 4:47.81
9:38.91
7 32 Α.Λ.Α.Λ. ΑΣΤΡΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε/10 PEUGEOT 205 5:19.79 5:17.38
10:37.17
8 31 SELIONIS ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΠΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε/10 HONDA CIVIC 5:27.47 5:11.35
10:38.82
9 30 Α.Ο.Θ. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 5:09.07 ΕΓΚΑΤ
ΕΓΚΑΤ
10 33
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΗΣΗΣ ΚΑΤΣΙΜΠΑΣ ΒΑΪΟΣ Α/6 HONDA CIVIC ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ
11 24 Α.Ο.Θ. ΜΠΡΟΖΟΣ ΦΩΤΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ






















ΚΛΑΣΗ ΕΩΣ 1400 κ.ε.
Α/Α Νο ΤΕΑΜ ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 34 Α.Ο.Θ. ΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α/5 TOYOTA YARIS 4:46.67 4:58.57
9:45.24
2 35 Λ.Α.Μ.Σ. ΛΙΘΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α/5 TOYOTA YARIS 4:51.80 4:56.24
9:48.04
3 45 Λ.Α.Β. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε/9 SUZUKI SWIFT 5:04.71 5:01.17
10:05.88
4 43 ΕΛΕΤΑ SPORT ΖΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν/1 MG ROVER 25 5:11.58 5:03.53
10:15.11
5 41 Σ.Μ.Α.Κ. ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A/5 TOYOTA STARLET 5:05.42 5:12.49
10:17.91
6 39 Α.Λ.Α.Κ. ΚΟΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α/5 TOYOTA YARIS 5:12.68 5:06.92
10:19.60
7 38 Α.Λ.Α.Κ. ΜΠΙΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν/1 PEUGEOT 106 RALLYE 5:15.45 5;13.20
10:28.65
8 36 Λ.Α.Τ. ΚΛΙΑΦΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε/9 PEUGEOT 205 RALLYE 5:19.51 5:15.59
10:35.10
9 42 ΕΛΕΤΑ SPORT ΜΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α/5 PEUGEOT 106 RALLYE 5:25.12 5:23.29
10:48.41
10 37
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΓΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ Α/5 ZASTAVA YUGO 5:26.20 5:26.98
10:53.18
11 40 Σ.Μ.Α.Κ. ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α/5 TOYOTA STARLET 5:51.22 5:56.40
11:47.62
12 46 Σ.Μ.Α.Κ. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Α/5 PEUGEOT 106 RALLYE 7:07.73 5:17.03
12:24.76
13 44 ΕΛΕΤΑ SPORT ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΖΩΗ ΓΙΩΤΑ Ν/1 MG ROVER 25 ΕΓΚΑΤ

ΕΓΚΑΤ










Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας