10ο ΡΑΛΛΥ ΣΠΡΙΝΤ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΕΛΒΕΝΔΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2006
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2000 κ.ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 7 ΛΑΜΑ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ VW GOLF III KITCAR Α 04:19,2 04:16,0 08:35,2
2 3 ΟΦΑΑ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΚΗΣ ΡΟΥΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VIII Ν/4 04:24,5 04:25,2 08:49,7
3 1 ΑΟΘ ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΑΓΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ SUBARU IMPREZA SPEC C Ν/4 04:34,2 04:26,7 09:00,9
4 8 ΑΟΘ ΜΠΑΠΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FORD ESCORT COSWORTH Ε/12 04:39,2 04:36,8 09:16,0
5 4 ΣΜΑΚ ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ OPEL ASCONA 400 Ε/12 04:45,5 04:44,9 09:30,4
6 5 ΣΜΑΚ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΙΜΠΛΙΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO III Ν/4 04:56,1 04:41,9 09:38,0
7 2 ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ FORD ESCORT COSWORTH Ε/12 04:55,9 04:52,5 09:48,4
6 ΕΛΕΤΑ SPORT ΓΟΡΙΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VI Α/8 ΕΓΚ ΕΓΚ











ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 κ.ε.
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 10 ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ VW GOLF II GTI Ε/11 04:35,8 04:25,3 09:01,1
2 11 ΑΟΘ "JOHN-JOHN" ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SEAT IBIZA KITCAR Ε/11 04:34,2 04:32,6 09:06,8
3 16 ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ PEUGEOT 205 ΕΕ/11 04:36,6 04:33,2 09:09,8
4 12 ΟΦΑΚ ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 309 GTI Ε/11 04:36,0 04:34,2 09:10,2
5 9 ΒΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ RENAULT CLIO RAGNIOTTI Ν/3 04:36,2 04:39,2 09:15,4
6 17 ΑΟΘ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΜΠΟΖΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ VW GOLF II GTI Ε/11 04:40,1 04:35,5 09:15,6
7 18 ΑΟΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PEUGEOT 206 KITCAR Α 04:41,5 04:37,4 09:18,9
8 27 ΣΜΑΚ ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΜΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ RENAULT CLIO 2.0 Ν/3 04:41,5 04:38,9 09:20,4
9 21 ΣΜΑΚ ΔΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΗΣ RENAULT CLIO RAGNIOTTI Ν/3 04:44,3 04:43,2 09:27,5
10 26 ΣΜΑΚ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΑΛΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ RENAULT CLIO WILLIAMS Α/7 04:47,6 04:46,0 09:33,6
11 28 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΜΑΚΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FORD ESCORT MK5 Α/7 05:00,3 04:57,3 09:57,6
12 23 ΑΟΘ ΤΑΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΔΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RENAULT CLIO RAGNIOTTI Ν/3 05:06,2 05:02,2 10:08,4
13 29 ΑΟΘ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ BMW 2002 Ti C/3 05:08,5 05:05,8 10:14,3
14 22 ΑΟΘ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΣΣΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ RENAULT CLIO WILLIAMS Α/7 05:10,3 05:05,0 10:15,3
15 20 ΑΟΘ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ FIAT X1/9 E/11 05:16,3 05:13,4 10:29,7
16 14 ΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PEUGEOT 306 S16 A/7 17:11,1 04:35,9 21:47,0
15 ΣΜΑΚ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ OPEL ASCONA Ε/11 04:28,8 ΕΓΚ ΕΓΚ











ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 κ.ε.
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 31 ΟΦΑΑ ΜΠΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΡΙΒΥΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:38,3 04:38,8 09:17,1
2 33 ΣΜΑΚ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:40,7 04:38,8 09:19,5
3 38 ΛΑ ΒΟΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΓΓΙΝΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:45,2 04:41,3 09:26,5
4 34 ΑΟΘ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:44,5 04:43,5 09:28,0
5 40 ΛΑ ΒΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:48,0 04:45,9 09:33,9
6 37 ΛΑΜΣ ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CITROEN SAXO VTS 1.6 Α/6 04:57,6 04:49,8 09:47,4
7 44 ΑΛΑΜΑΠ ΜΠΑΛΑΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΟΥΠΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ PEUGEOT 205 Ε/10 04:58,8 04:54,2 09:53,0
8 36 ΑΟΘ ΚΟΥΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 05:02,4 04:56,9 09:59,3
35 ΛΑΜΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΜΑΚΙΝΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:59,0 ΕΓΚ ΕΓΚ
39 ΕΛΕΤΑ SPORT ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PEUGEOT 205 S16 Ε/10 05:01,5 ΕΓΚ ΕΓΚ
41 ΣΜΑΚ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VW GOLF 1600 Ε/10 05:59,0 ΕΓΚ ΕΓΚ






















ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 κ.ε.
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 45 ΑΟΘ ΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOYOTA YARIS Α/5 04:43,3 04:44,0 09:27,3
2 47 ΣΜΑΚ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DAIHATSU CHARADE Ε/9 05:00,5 04:53,2 09:53,7
3 50 ΕΛΕΤΑ SPORT ΖΑΡΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ROVER MG 25 Α/5 04:58,3 05:00,9 09:59,2
4 46 ΑΛΑΚ ΜΠΙΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 106 1.3 Α/5 04:59,6 05:00,5 10:00,1
5 48 ΕΛΕΤΑ SPORT ΜΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PEUGEOT 106 1.3 Α/5 05:06,6 05:00,7 10:07,3
6 51 ΕΛΕΤΑ SPORT ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ROVER MG 25 Α/5 05:06,0 05:01,8 10:07,8
7 52 ΣΜΑΚ ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOYOTA STARLET Α/5 05:07,5 05:01,7 10:09,2
8 53 ΣΜΑΚ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ PEUGEOT 106 1.3 Α/5 05:11,9 05:08,3 10:20,2
9 57 ΕΛΕΤΑ SPORT ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ZASTAVA YUGO Ε/9 05:30,6 05:20,1 10:50,7
10 54 ΣΜΑΚ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΞΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PEUGEOT 106 1.3 A/5 05:30,8 05:26,4 10:57,2
11 58 TRF ΝΤΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ PEUGEOT 106 1.3 Α/5 05:32,3 05:27,4 10:59,7
12 49 ΣΜΑΚ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ TOYOTA STARLET Α/5 05:37,9 05:31,1 11:09,0
13 55 ΕΛΕΤΑ SPORT ΧΑΪΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PEUGEOT 106 1.3 Ν/1 05:53,3 05:42,7 11:36,0
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας