Α/Α Α/Σ TEAM ΟΝΟΜ/ΜΟ ΟΔΗΓΟΥ ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Α΄ ΣΚΕΛΟΣ Β' ΣΚΕΛΟΣ ΠΟΙΝ ΣΥΝΟΛΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.
1 1 Α.Λ.Α.ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α/5 TOYOTA YARIS 07:45,17 07:40,74
15:25,91
2 2
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΩΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α/5 TOYOTA YARIS 07:46,85 07:51,03
15:37,88
3 4 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ EA/9 DAIHATSU CHARADE 08:04,11 08:02,13
16:06,24
4 8
ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΕ/9 TOYOTA STARLET 08:11,18 08:18,24
16:29,42
5 5
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΕ/9 MINI 1275 GT 08:35,49 08:31,23
17:06,72
6 7 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α/5 PEUGEOT 206 10:24,57 10:43,35
21:07,92

6 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α/5 PEUGEOT 106 ΕΓΚ

ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 Κ.Ε.
1 11 ΛΕ.Μ.Α.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 07:31,75 07:32,50
15:04,25
2 10 ΛΕ.Μ.Α.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 07:41,97 07:34,53
15:16,50
3 12 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 07:38,16 07:38,98
15:17,14
4 18 Λ.Α.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΗΜΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α/6 CITROEN SAXO VTS 07:49,81 07:43,19
15:33,00
5 9 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ A/6 CITROEN SAXO VTS 07:46,91 07:46,94
15:33,85
6 16 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α/6 PEUGEOT 106 S16 07:47,57 07:46,76
15:34,33
7 14 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α/6 CITROEN SAXO VTS 08:01,06 07:58,06
15:59,12
8 19
ΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΕ/10 PEUGEOT 205 08:36,44 08:30,27
17:06,71
9 15 Λ.Α.ΝΑΟΥΣΣΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΕΕ/10 HONDA CIVIC 15:26,45 07:24,87
22:51,32
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601-2000 Κ.Ε.
1 20 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ EΕ/11 VW GOLF II 07:12,59 07:11,30
14:23,89
2 22 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΕ/11 PEUGEOT 205 07:18,66 07:16,99
14:35,65
3 24
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΕ/11 VW GOLF II 07:29,17 07:24,34
14:53,51
4 21 Ο.Φ.Α.ΚΑΜΠΑΝΗ ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕE/11 PEUGEOT 309 07:33,68 07:34,95
15:08,63
5 27 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΕ/11 BMW 320 07:36,26 07:34,88
15:11,14
6 32 Λ.Α.ΤΡΙΚΑΛΛΩΝ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΕ/11 VW GOLF 07:37,97 07:43,96
15:21,93
7 26 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΕ/11 OPEL MANTA 07:51,43 07:46,96
15:38,39
8 28 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΕΤΖΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α/7 HONDA CIVIC TYPE-R 07:52,80 07:48,22
15:41,02
9 30 Α.Λ.ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ EA/11 RENAULT CLIO WILLIAMS 08:11,12 08:14,00
16:25,12
10 29
ΠΑΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΑ/11 RENAULT CLIO WILLIAMS 08:13,76 08:17,09
16:30,85
11 33 Ο.Φ.Α.ΚΑΜΠΑΝΗ ΔΕΡΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΕ/11 PEUGEOT 205 09:02,05 09:02,59
18:04,64
12 25
ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΕ/11 OPEL ASTRA Gsi 09:15,90 09:11,30
18:27,20

31
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α/7 RENAULT CLIO RAGNIOTTI 07:54,68 ΕΓΚ
ΕΓΚ

34 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ C/3 BMW 2002 Ti ΕΓΚ

ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
1 36
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΑ/12 MITSUBISHI LANCER EVO 3 07:39,78 07:47,28
15:27,06
2 37
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α/8 SEAT IBIZA 20VT 08:49,35 09:01,47
17:50,82

35
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΕ/12 RENAULT 5 TURBO 07:13,62 ΕΓΚ
ΕΓΚ

38 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΕΕ/12 RENAULT 5 GT ΕΓΚ

ΕΓΚ
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας