Α/Α Α.Σ. ΛΕΣΧΗ ΟΔΗΓΟΣ - ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ O/K Α' ΣΚΕΛΟΣ Β' ΣΚΕΛΟΣ ΠΟΙΝΗ ΣΥΝΟΛΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.
1 1 ΑΟΘ ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΣΑΚΗΣ - ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΤΟΥΟΤΑ YARIS A5 7:49,15 7:51,01
15:40,16
2 4 ΣΜΑΚ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DAIHATSU CHARADE EA9 8:09,07 7:46,18
15:55,25
3 3 ΛΑΝ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SUZUKI SWIFT E9 8:04,45 8:03,43
16:07,88
4 5 ΑΛΑΚ ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ PEUGEOT 106 1300 EA5 8:27,76 8:18,53
16:46,29
5 7 ΟΦΑΑ ΒΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΪΟΣ - ΚΑΝΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PEUGEOT 106 1300 EA9 8:54,17 8:40,90
17:35,07
6 6 ΣΜΑΚ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOYOTA YARIS A5 9:14,97 8:57,35
18:12,32

2
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ MINI 1275 GT COOPER E9


ΕΓΚΑΤ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401 - 1600 Κ.Ε.
1 16 ΛΑΝ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΡΑΛΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ HONDA CIVIC EE10 7:19,44 7:13,03
14:32,47
2 8 ΛΕΜΑΧ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ PEUGEOT 106 S16 A/6 7:19,85 7:14,38
14:34,23
3 15 ΛΑΒ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HONDA CIVIC EA10 7:20,76 7:19,99
14:40,75
4 9
ΚΑΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΟΥΦΑΣ ΣΑΚΗΣ CITROEN AX E10 7:32,83 7:10,32
14:43,15
5 11 ΛΑΒ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ PEUGEOT 106 S16 A6 7:29,18 7:24,37
14:53,55
6 14
ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ - ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PEUGEOT 106 S16 A6 7:36,42 7:27,93
15:04,35
7 12 ΣΜΑΚ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ PEUGEOT 106 S16 A6 7:36,66 7:29,71
15:06,37
8 17 ΛΑΜΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 106 S16 A6 7:46,90 7:41,68
15:28,58
9 10 ΑΟΘ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ SUZUKI SWIFT A6 7:45,78 7:46,90
15:32,68
10 19 ΑΛΠ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ VW GOLF II EE10 9:23,13 9:16,06
18:39,19

21 ΛΑΒ ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ CITROEN SAXO VTS A6


ΕΓΚΑΤ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 Κ.Ε.
1 22 ΛΑΒ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" - ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ VW GOLF II EE11 7:02,95 6:56,08
13:59,03
2 24 ΑΟΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΑΡΗΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ PEUGEOT 206 KC A7 7:05,09 7:00,62
14:05,71
3 28 ΛΑΒ ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ FORD ESCORT RS2000 EE11 7:08,87 7:06,83
14:15,70
4 26 ΑΟΘ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΛΥΣΙΜΑΧΟΣ HONDA CIVIC TYPE-R A7 7:17,67 7:13,03 0:10 14:40,70
5 29 ΑΟΘ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΡΕΤΖΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ HONDA CIVIC TYPE-R A7 7:29,01 7:17,62
14:46,63
6 30
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ SEAT IBIZA A7 7:27,77 7:23,84
14:51,61
7 31
ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ PEUGEOT 205 EE11 8:08,86 8:07,50
16:16,36
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
1 35 ΛΑΝ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ MITSUBISHI LANCER EVO 3 EE12 7:21,03 7:19,55
14:40,58
2 34 ΑΟΘ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ RENAULT 5 TURBO EE12 6:59,00 7:44,07
14:43,07
3 37 ΑΟΘ ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ MITSUBISHI LANCER EVO 10 N4 7:31,21 7:25,82 0:10 15:07,03

36 ΣΜΑΚ ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΔΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ LANCIA DELTA INTEGRALLE EE12 7:28,61

ΕΓΚΑΤ
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας