Α/Α Α/Σ TEAM ΟΝΟΜ/ΜΟ ΟΔΗΓΟΥ ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ Ο/Κ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΩΡΑ
1 1 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΣΑΚΗΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α5 TOYOTA YARIS 10:30
2 2
ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΑ9 MINI 1275 GT Cooper 10:32
3 3 Λ.Α.ΝΑΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΕ9 SUZUKI SWIFT 10:34
4 4 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ EA9 DAIHATSU CHARADE 10:36
5 5 Α.Λ.Α.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΑ5 PEUGEOT 106 1300 10:38
6 6 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΙΩΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α5 TOYOTA YARIS 10:40
7 7 Ο.Φ.Α.ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΒΑΪΤΖΙΔΗΣ ΒΑΪΟΣ ΚΑΝΑΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΑ9 PEUGEOT 106 1300 10:42
8 8 ΛΕ.Μ.Α.ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α6 PEUGEOT 106 S16 10:45
9 9
ΚΑΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΥΦΑΣ ΣΑΚΗΣ ΕΕ10 CITROEN AX 10:47
10 10 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α6 SUZUKI SWIFT 10:49
11 11 Λ.Α.ΒΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΗΣ Α6 PEUGEOT 106 S16 10:51
12 12 Σ.Μ.Α.ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Α6 PEUGEOT 106 S16 10:53
13 14 AGLOPOULOS RALLY TEAM ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α6 PEUGEOT 106 S16 10:55
14 15 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΑ10 HONDA CIVIC 10:57
15 16 Λ.Α.ΝΑΟΥΣΣΑΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΡΑΛΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΕΕ10 HONDA CIVIC 10:59
16 17 Λ.Α.Μ.ΣΕΡΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α6 PEUGEOT 106 S16 11:01
17 19 Α.Λ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΕ10 VW GOLF II 11:03
18 21 Λ.Α.ΒΟΛΟΥ ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α6 CITROEN SAXO VTS 11:05
19 22 Λ.Α.ΒΕΡΟΙΑΣ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ EΕ11 VW GOLF II 11:08
20 24 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΗΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α6+ PEUGEOT 206 KC 11:10
21 26 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ Α7 HONDA CIVIC TYPE-R 11:12
22 28 Λ.Α.ΒΟΛΟΥ ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΕ11 FORD ESCORT RS2000 11:14
23 29 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩNHΣ ΡΕΤΖΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α7 HONDA CIVIC TYPE-R 11:16
24 30
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α7 SEAT IBIZA 11:18
25 31
ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΕ11 PEUGEOT 205 11:20
26 34 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕE12 RENAULT 5 TURBO 11:23
27 35 Λ.Α.ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΕ12 MITSUBISHI LANCER EVO 3 11:25
28 36
ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΕ12 LANCIA DELTA INTEGRALLE 11:27
29 37 Α.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν4 MITSUBISHI LANCER EVO 10 11:29
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας