Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ O/K Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 κ.ε.
1 1 ΣΜΑΚ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ DAIHATSU CHARADE ΕΕ/9 07:47,11 07:52,74 0:10 15:49,85
2 3   ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ MINI COOPER 1300 ΕΕ/9 08:01,91 08:06,14   16:08,05
3 6   ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΨΑΡΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ TOYOTA STARLET 1300 3D1 08:20,44 08:20,85   16:41,29
4 5 ΣΜΑΚ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOYOTA YARIS Α/5 09:06,80 09:07,00   18:13,80
  2 ΛΑΝ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PEUGEOT 106 ΕΑ/5 08:16,32 ΕΓΚ   ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 κ.ε.
1 10 ΛΕΜΑΧ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ PEUGEOT 106 S16 EA/6 07:16,58 07:18,95   14:35,53
2 14 ΛΑΜΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 106 S16 ΕΑ/6 07:24,27 07:21,39   14:45,66
3 12 ΛΑΝ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ HONDA CIVIC V-TEC ΕΕ/10 07:21,57 07:24,41   14:45,98
4 8 ΕΛΕΤΑ ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PEUGEOT 106 S16 ΕΑ/6 07:22,21 07:16,37 0:10 14:48,58
5 16 ΛΑΒ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ HONDA CIVIC Vti ΕΑ/6 07:29,72 07:27,38   14:57,10
6 9 ΑΟΘ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ SUZUKI SWIFT SPORT A/6 07:36,31 07:35,54   15:11,85
7 15 ΛΕΜΑΧ ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ PEUGEOT 106 S16 EA/6 07:49,48 07:26,33   15:15,81
8 18 ΑΟΘ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CITROEN SAXO Α/6 07:46,66 07:40,68   15:27,34
9 17 ΣΜΑΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ VW GOLF 1600 ΕΕ/10 08:14,92 08:07,62   16:22,54
  7 ΑΟΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΗΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ CITROEN ZX KITCAR ΕΕ/10 ΕΓΚ     ΕΓΚ
  19 ΛΑΒΟΛΟΥ ΤΡΑΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΙΛΟΜΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PEUGEOT 205 ΕΕ/10 ΕΓΚ     ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 κ.ε.
1 25 ΡΕΛΑ ΚΥΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ VW GOLF ΜΚΙΙ ΕΕ/11 07:01,40 06:59,67   14:01,07
2 28 ΛΑΤ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ VW GOLF ΜΚΙΙ ΕΕ/11 07:05,15 07:05,68   14:10,83
3 21   ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΟΛΓΑ FORD ESCORT ΕΕ/11 07:08,97 07:04,56   14:13,53
4 26 ΛΕΜΑΧ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ HONDA CIVIC TYPE-R Α/7 07:11,73 07:04,45   14:16,18
5 22 ΑΟΘ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ CITROEN DS3 R3T A/7 07:05,02 07:05,68 0:10 14:20,70
6 23 ΑΟΘ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩNHΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ HONDA CIVIC TYPE-R A/7 07:32,34 07:26,80   14:59,14
8 27 ΛΑΒ ΤΡΙΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ CITROEN XSARA Α/7 07:40,18 07:41,51 0:10 15:31,69
9 29 ΑΟΘ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SEAT IBIZA ΕΑ/7 07:54,56 07:46,85   15:41,41
7 30   ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ SEAT IBIZA ΕΑ/7 08:10,57 08:05,59   16:16,16
10 31 ΑΟΘ ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ OPEL ASTRA Gsi ΕΑ/7 08:52,88 08:46,02   17:38,90
  24 ΑΛΑΜ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ SEAT IBIZA ΕΑ/7 07:16,83 ΕΓΚ   ΕΓΚ
  20 ΛΑΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ CITROEN ZX KITCAR EE/11 ΕΓΚ     ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 κ.ε. και άνω
1 33 ΛΑΒΟΛΟΥ ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ OPEL ASTRA OPC Α/8 07:09,90 07:05,19   14:15,09
2 34 ΑΟΘ ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO X Ν/4 07:13,73 07:04,16   14:17,89
3 32 ΛΑΝ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ MITSUBISHI LANCER EVO3 EE/12 07:23,14 07:16,31   14:39,45

 Κατεβάστε τον πίνακα σε μορφή pdf

Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας