ΠΙΝΑΚΑΣ - ΩΡΑΡΙΟ ΕΚΚΙΝΟΥΝΤΩΝ
A/A No TEAM ΟΝΟΜ/ΜΟ ΟΔΗΓΟΥ ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ O/K ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 Κ.Ε.
1 1 ΣΜΑΚ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΕ/9 DAIHATSU CHARADE 11:00
2 2 ΛΑΝ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΑ/5 PEUGEOT 106 11:02
3 3   ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΕ/9 MINI COOPER 1300 11:04
4 5 ΣΜΑΚ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α/5 TOYOTA YARIS 11:06
5 6   ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΨΑΡΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 3D1 TOYOTA STARLET 1300 11:08
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401 - 1600 Κ.Ε.
6 7 ΑΟΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΗΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΕ/10 CITROEN ZX KITCAR 11:11
7 8 ΕΛΕΤΑ ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΑ/6 PEUGEOT 106 S16 11:13
8 9 ΑΟΘ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ A/6 SUZUKI SWIFT SPORT 11:15
9 10 ΛΕΜΑΧ ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ EA/6 PEUGEOT 106 S16 11:17
10 12 ΛΑΝ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΕ/10 HONDA CIVIC V-TEC 11:19
11 14 ΛΑΜΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΑ/6 PEUGEOT 106 S16 11:21
12 15 ΛΕΜΑΧ ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ EA/6 PEUGEOT 106 S16 11:23
13 16 ΛΑΒ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΕΑ/6 HONDA CIVIC Vti 11:25
14 17 ΣΜΑΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΕ/10 VW GOLF 1600 11:27
15 18 ΑΟΘ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α/6 CITROEN SAXO 11:29
16 19 ΛΑΒΟΛΟΥ ΤΡΑΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΙΛΟΜΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΕ/10 PEUGEOT 205 11:31
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 Κ.Ε.
17 20 ΛΑΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ EE/11 CITROEN ZX KITCAR 11:34
18 21   ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΟΛΓΑ ΕΕ/11 FORD ESCORT 11:36
19 22 ΑΟΘ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ A/7 CITROEN DS3 R3T 11:38
20 23 ΑΟΘ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩNHΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ A/7 HONDA CIVIC TYPE-R 11:40
21 24 ΑΛΑΜ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΑ/7 SEAT IBIZA 11:42
22 25 ΡΕΛΑ ΚΥΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ ΕΕ/11 VW GOLF ΜΚΙΙ 11:44
23 26 ΛΕΜΑΧ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α/7 HONDA CIVIC TYPE-R 11:46
24 27 ΛΑΒ ΤΡΙΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α/7 CITROEN XSARA 11:48
25 28 ΛΑΤ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΕ/11 VW GOLF ΜΚΙΙ 11:50
26 29 ΑΟΘ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΑ/7 SEAT IBIZA 11:52
27 30   ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΑ/7 SEAT IBIZA 11:54
28 31 ΑΟΘ ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΑ/7 OPEL ASTRA Gsi 11:56
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 Κ.Ε. ΚΑΙ ΑΝΩ
29 32 ΛΑΝ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ EE/12 MITSUBISHI LANCER EVO3 11:59
30 33 ΛΑΒΟΛΟΥ ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α/8 OPEL ASTRA OPC 12:01
31 34 ΑΟΘ ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Ν/4 MITSUBISHI LANCER EVO X 12:03
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας