ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 κ.ε.
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ O/K Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 1 ΣΜΑΚ  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ DAIHATSU CHARADE ΕΕ/9 07:46,79 07:41,86   15:28,65
2 4 ΣΜΑΚ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΡΑΣ ΖΗΣΗΣ TOYOTA YARIS Α/5 07:51,91 07:44,34   15:36,25
3 2 ΛΑΝ ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MINI 1275 GT Cooper ΕΑ/9 07:59,77 07:54,38   15:54,15
4 7 ΛΑΒ ΒΑΪΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΠΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ PEUGEOT 106 E/9 08:41,49 08:35,52   17:17,01
5 6 ΣΜΑΚ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOYOTA YARIS Α/5 08:42,29 08:55,23 0:10 17:47,52
  3 ΛΑΝ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PEUGEOT 106 ΕΑ/5 ΕΓΚ     ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 κ.ε.
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 9   ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ PEUGEOT 106 S16 EA/6 07:21,30 07:21,63   14:42,93
2 11 ΣΜΑΚ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PEUGEOT 106 S16 ΕΑ/6 07:31,49 07:28,78   15:00,27
3 12   ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ PEUGEOT 106 S16 EA/6 07:36,12 07:32,55   15:08,67
4 14 ΛΑΜΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 106 S16 ΕΑ/6 07:33,43 07:35,46   15:08,89
5 10 ΑΟΘ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ SUZUKI SWIFT A/6 07:42,53 07:39,56   15:22,09
6 16 ΑΛΠ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ CITROEN SAXO A/6 08:13,08 08:07,29   16:20,37
7 17 ΑΛΠ ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ VW GOLF 1600 ΕΕ/10 08:27,44 08:16,68   16:44,12
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 κ.ε.
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 18 ΛΑΒ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ CITROEN ZX VOLCAN EE/11 07:00,13 07:14,16   14:14,29
2 21   ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ CITROEN DS3 R3T A/7 07:13,42 07:10,62   14:24,04
3 29 ΛΑΤ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ VW GOLF ΕΕ/11 07:21,42 07:07,61   14:29,03
4 24 ΑΛΠ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SEAT IBIZA EA/7 07:19,64 07:15,66   14:35,30
5 22   ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΛΕΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ PEUGEOT 306 Α/7 07:27,07 07:19,01   14:46,08
6 20 ΑΟΘ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩNHΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ HONDA CIVIC TYPE-R A/7 07:24,02 07:39,27 0:20 15:23,29
7 25 ΛΑΒ ΤΡΙΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ CITROEN XSARA Α/7 07:49,39 07:42,61   15:32,00
8 26 ΑΟΘ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ OPEL MANTA ΕΕ/11 07:58,07 07:45,36   15:43,43
9 28   ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ PEUGEOT 205 Gti ΕΕ/11 08:05,49 08:06,72   16:12,21
10 27 ΑΟΘ ΚΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FORD RS2000 MK5 ΕΑ/7 08:56,89 08:49,19   17:46,08
  19 ΑΟΘ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ VW GOLF II EE/11 07:06,71 ΕΓΚ   ΕΓΚ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2001 κ.ε. και άνω
Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 31 ΛΑΝ ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ MITSUBISHI LANCER EVO8 Α/8 07:02,33 07:02,60   14:04,93
2 30 ΑΟΘ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ RENAULT 5 TURBO ΕΕ/12 07:06,64 07:03,61   14:10,25
3 32   ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΚΟΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ MITSUBISHI LANCER EVO3 EE/12 07:32,37 07:25,96   14:58,33
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας