ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2000 κ.ε. ΚΑΙ ΑΝΩ

Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 1 ΑΟΘ ΜΑΥΡΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΥΡΛΑΓΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ MITSUBISHI LANCER EVO VI Ν/4 04:32,89 04:31,13 09:04,02
2 4 ΜΠΕΣΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ VW GOLF III KITCAR Α 04:42,03 04:39,85 09:21,88
3 7 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ FORD ESCORT COSWORTH Ε/12 04:45,32 04:46,50 09:31,82
4 2 ΟΦΑΑ ΠΕΤΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ SUBARU IMPREZA STI Ν/4 04:50,58 04:49,70 09:40,28
5 9 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ SEAT IBIZA Α/8 05:00,34 04:55,19 09:55,53
8 ΕΛΕΤΑ SPORT ΓΟΡΙΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MITSUBISHI LANCER EVO VI Α/8 04:45,68 04:32,87 ΑΠΟΚΛ
3 ΑΟΘ ΓΑΓΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΑΓΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SUBARU IMPREZA Α/8 04:48,35 ΕΓΚ.
10 ΕΛΕΤΑ SPORT ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ LANCIA DELTA INTEGRALLE Ε/12 04:59,45 ΕΓΚ.
5 ROMA PIZZA TEAM ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ RENAULT 5 MAXI TURBO Ε/12 ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1601 - 2000 κ.ε.

Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 11 ΛΑΒΕΡΟΙΑΣ "ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ" ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GOLF II Ε/11 04:30,02 04:26,88 08:56,90
2 14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΗΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ PEUGEOT 206 KITCAR Α 04:37,66 04:37,17 09:14,83
3 16 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ΜΙΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ VW GOLF Ε/11 04:36,77 04:40,70 00:10 09:27,47
4 12 ΟΦΑΚ ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 309 GTI Ε/11 04:40,93 04:51,84 09:32,77
5 17 ΛΑΒΕΡΟΙΑΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PEUGEOT 306 Α/7 04:42,91 05:01,92 00:10 09:54,83
6 18 FORD ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΚΟΥΤΣΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ FORD FIESTA ST Ν/3 04:51,02 05:20,70 10:11,72
7 21 ΣΜΑΚ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΖΙΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ RENAULT CLIO WILLIAMS Α/7 04:50,59 05:29,75 10:20,34
8 31 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΗΣΗΣ SEAT IBIZA 2000 Ε/11 04:46,49 05:50,26 10:36,75
9 28 ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ FORD ESCORT RS2000 Α/7 05:01,27 05:39,05 10:40,32
10 20 ΑΟΘ ΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΖΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ OPEL MANTA Ε/11 05:09,13 05:41,57 10:50,70
11 26 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ BMW E30 Ε/11 04:53,15 06:00,97 10:54,12
12 23 ΑΟΘ ΠΑΡΤΑΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΠΑΛΝΤΟΥΜΑΣ BMW 2002 C/3 05:14,62 05:44,29 10:58,91
13 24 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VW GOLF Ε/11 04:57,47 06:14,14 11:11,61
14 22 ΑΟΘ ΤΑΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ RENAULT CLIO WILLIAMS Α/7 05:23,10 06:16,74 11:39,84
15 29 ΑΟΘ ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SCODA FELICIA KITCAR Α 05:43,12 05:57,32 11:40,44
16 30 ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΡΜΙΓΚΑ ΟΛΓΑ OPEL ASCONA D/3 05:19,92 06:37,32 11:57,24
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 205 Ε/11 04:44,59 ΕΓΚ.
25 ΑΟΘ ΔΕΡΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ OPEL MANTA Ε/11 04:56,40 ΕΓΚ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1401-1600 κ.ε.

Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 37 ΛΑΒΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ PEUGEOT 106 Α/6 04:43,82 05:05,93 09:49,75
2 35 ΣΜΑΚ ΓΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ PEUGEOT 106 S16 Α/6 04:47,24 05:04,94 09:52,18
3 43 ΛΑΒΕΡΟΙΑΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΦΩΤΗΣ HONDA CIVIC Vti Ε/10 04:46,23 05:08,61 09:54,84
4 36 ΑΟΘ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΔΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ PEUGEOT 106 Α/6 04:54,58 05:11,28 10:05,86
5 32 ΛΑΒΟΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΓΓΕΝΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ PEUGEOT 106 Α/6 04:43,25 05:16,04 00:10 10:09,29
6 33 ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ PEUGEOT 106 Α/6 04:47,51 05:23,47 10:10,98
7 40 ΛΑΒΕΡΟΙΑΣ ΡΑΛΛΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ HONDA CIVIC Ε/10 04:47,59 05:16,05 00:10 10:13,64
8 41 ΤΡΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ PEUGEOT 205 Ε/10 05:16,85 05:44,14 11:00,99
9 38 ΛΑΒΟΛΟΥ ΠΕΠΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CITROEN SAXO N/2 05:32,10 06:23,87 11:55,97
34 ΤΡΑΤΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ PEUGEOT 106 Α/6 04:59,64 ΕΓΚ.
44 ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ VW GOLF 1600 Ε/10 05:58,27 ΕΓΚ.
42 ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΓΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ CITROEN SAXO Α/6 ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΩΣ 1400 κ.ε.

Α/Α Νο TEAM ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ο/Κ Α' Β' ΠΟΙΝΕΣ ΣΥΝΟΛΟ
1 46 ΛΙΘΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ TOYOTA YARIS Α/5 05:02,92 05:19,94 10:22,86
2 47 ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ PEUGEOT 106 1.3 Α/5 05:05,46 05:12,20 00:10 10:27,66
3 52 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΡΟΥΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PEUGEOT 106 1.3 A/5 05:22,71 05:38,26 11:00,97
4 54 TRF TEAM ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΤΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ PEUGEOT 106 1.3 N/1 05:31,04 05:35,84 11:06,88
5 55 ΟΦΑΔ ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PEUGEOT 205 Ε/9 05:40,40 05:49,78 00:10 11:40,18
6 49 ΑΟΘ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FIAT CINQUECENTO A/5 05:28,36 06:22,33 11:50,69
7 53 ΛΑΒΕΡΟΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SUZUKI SWIFT Gti Ε/9 05:36,85 06:50,13 12:26,98
50 ΣΜΑΚ ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ TOYOTA STARLET Α/5 05:40,59 ΕΓΚ.
56 ΕΛΕΤΑ SPORT ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ZASTAVA YUGO Α/5 05:32,16 ΕΓΚ.
45 ΑΟΘ ΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOYOTA YARIS Α/5 ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
51 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DAIHATSU CHARADE Ε/9 ΔΕΝ ΕΚΚΙΝΗΣΕ
Σύλλογος Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Κοζάνης - Αθλητικό Σωματείο αναγνωρισμένο από την Γ.Γ. Αθλητισμού - Κατασκευή ιστοσελίδας και ενημέρωση : Νίκος Γκάλφας